Друк візиток з покриттям та без покриття (офсетний та цифровий)

Офсет

  економ


  без покриття


  глянцева ламінація


  матова ламінація


  вибіркове лакування

125 грн. 250 грн. 325 грн. 325 грн. 350 грн.

візитки друкуються на крейдовому паперу від 250 г/м2 до 400 г/м2, покриття матова чи глянцева ламінація, а також УФ-лак, офсетний тираж від 1000 шт.

з ефектом Soft Touch з обох сторін 450 грн. за 1000 шт.

 

 

Цифровий друк

цифровий  друк

шовко трафарет

крейдований папір дизайнкрський картон дизайнкрський картон
від 24 шт.
100 шт.
від 24 шт.
100 шт.
від 24 шт.
100 шт.
80 грн. 80 грн. + вартість диз. Картону індивідуальний розрахунок вартості
250-300 г/м, з покриттям та без
250 г/м, без покриття
250 г/м, без покриття

Особисті візитки використовують при неформальному спілкуванні (візитка містить ім’я і прізвище власника, іноді телефонний номер, посада та адреса в ній не обов’язкові, стиль виконання візиток — відповідно до особистих уподобань і потреб власника).

Ділові візитки використовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах та переговорах, для надання контактної інформації своїм майбутнім клієнтам. На них обов’язково вказуються ім’я, прізвище, посада, а також назва компанії та вид її діяльності. В оформленні таких візиток використовується фірмовий стиль компанії, логотип тощо. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. У державних службовців та депутатів на візитній картці може знаходитися зображення державних відзнак, таких як прапор і герб країни. Ділова візитна картка без адреси також не відповідає нормам етикету. Винятком є ​​дипломати і вищі державні посадові особи.

Корпоративна візитка, як правило, не містить імен і прізвищ. На ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса сайту, e-mail. Розробляється згідно з фірмовим стилем. Зазвичай має рекламний характер, в основному використовується на виставках.

 

Реклама та друк в Чернівцях (095) 499-20-20, (098) 40-556-40

Розмір макету (дообрізний) 92х52 мм, розмір готової візитки після обріза 90х50 мм.
Інформаційна частина (адреси, телефони, імена, посади, логотип, назва фірми тощо) повинна розташовуватися не ближче 5 мм до краю макету. Тобто вся інформація повинна поміститися на площі 84х43 мм.
Всі елементи «навиліт», а це фон або фоновий малюнок, повинні виходити за кордон значущих елементів на всю площу макета.

  • Колірна модель CMYK
  • Розширення файлу 300 dpi
 Візитівка (business card) — традиційний носій контактної інформації про людину чи компанію