Для корпоративних клієнтів

Гарний дизайн та якісні матеріали – це успіх Вашого бізнесу та в сою чергу в пізнаваність на ринку.
  • малого бізнесу – це в першу чергу заявка про себе на ринку.
  • середнього бізнесу – це перепустка до великого бізнесу.
  • корпорацій – це непорушний імідж компанії.

візитки

листівки

каталоги

блокноти 

пластикові картки

календарі

наклейки

бірки 

кубарики

магніти

сертифікати

бланки

Пропонуємо для вас друк різної поліграфічної продукції на обладнанні японського виробництва, що гарантує відмінну якість нашої поліграфічної продукції при високій продуктивності роботи.

 

Поліграфія для ресторані, кафе, барів та відпочинкових комплексів

Для кожного поважаючого себе ресторатора або отелю без сумнівів важливо і необхідно мати відмінне меню та інші супутні аксесуари. Повинен бути унікальний і захоплюючий дизайн від якого було б складно відірватися, а головне - інформативність. Завдяки йому відвідувач максимально ознайомиться з асортиментом.

 

меню

сезонне меню

сет-серветка

меню-ХОЛДЕР

талички

номерки

гардероб

- - -

 

Дизайн звичайно важливий, але без якісного виготовлення не обійтися, якісна передача кольору дуже важлива, так як від якості промальовування і якісного зображення залежить перше враження відвідувача.
Належну увагу варто приділити барному меню завдяки передачі натуральних кольорів і фарб різних коктейлів, ви зможете зацікавити відвідувача барвистістю, після чого у нього безсумнівно виникне бажання замовити саме цей коктейль.
Великою популярністю користуються караоке - зали, тому досить часто в різних закладах можна зустріти окремі караоке зали, що в дійсності не повинні виділятися їх загального стилю і бути досконалим доповненням закладу в цілому. А це означає, що навіть для караоке меню просто необхідно, так як вибирати пісні буде куди приємніше в хорошому каталозі, ніж на простий папірці.